Motywacja: Twoje podejście udziela się Twoim klientom!

Znajdź pasję!

Własny biznes jest niewątpliwie pasjonujący, czaso- i pracochłonny i często frustrujący. Tak, frustrujący. To nie rzadkość gdy „boża iskra” która sprawiła że ktoś został przedsiębiorcą wypaliła go doszczętnie. Sprawiła że popadł w apatię i stał się malkontentem. Jeżeli nie jesteś rzecznikiem swoich pomysłów, produktów i usług które oferujesz – to nikt inny nim nie będzie. Kto jak kto, ale ty musisz i powinieneś być podekscytowany tym czym zajmuje się Twoja firma.
Kto będzie chciał kupić od frustrata?

Motywacja: Znajdź Swoją Pasję

Oto 5 prostych kroków do ponownej motywacji i odzyskania Twojej pasji:

  1. Zapisz wszystkie powody dla których uwielbiasz swoje produkty i usługi
  2. Opowiedz komuś historię tego jak i dlaczego założyłeś firmę
  3. Wyobraź sobie jak Twój biznes będzie wyglądał za 5 lat (nawet jeżeli to nierealne marzenia. A może przede wszystkim dlatego że są nierealne!)
  4. Czytaj inspirujące książki, blogi i czasopisma na temat prowadzenia własnej firmy
  5. Zawsze miej czas na naładowanie akumulatorów i odpoczynek

Zostałeś – albo zamierzasz zostać – przedsiębiorcą z jakiegoś powodu. I to co sądzisz o swojej firmie odbije się w ryzyku jakie jest związane z prowadzeniem działalności, w tym jak będziesz podchodzić do klientów i w końcu – w tym ile pieniędzy zarobisz. Jeżeli będziesz zły na cały świat, sfrustrowany i nastawiony negatywnie – masz dużo mniejsze szanse niż gdybyś był promienny, dobrze zmotywowany i „nakręcony” tym co robisz.

Założyciel McDonald’sa – Ray Kroc – powiedział: „Jeżeli pracujesz tylko dla pieniędzy – nigdy ich nie zarobisz, ale jeżeli kochasz to co robisz, zawsze stawiasz klienta na pierwszym miejscu – osiągniesz sukces.

Bądź pasjonatem! Angażuj się w swoją firmę i jej klientów, nawet, jeśli na tym nie zarobisz od razu! Ciągle ucz się jak kochać swój biznes, klientów, pracowników i proste, zwykłe radości jakie niesie ze sobą własna firma! Przenieś tą pasję na swoich pracowników i klientów – motywacja jest bardzo zaraźliwa – a zobaczysz ogromną różnicę w jakości i wielkości Twojego biznesu!

Ebook "Jak zacząć rozmowę cold-call?"

Zapisz się na mój BEZPŁATNY kurs "Techniki Sprzedaży" i odbierz EBOOKA o sprzedaży telefonicznej!

Ebook "Jak zacząć rozmowę cold-call?"

Zapisz się na mój BEZPŁATNY kurs "Techniki Sprzedaży" i odbierz EBOOKA o sprzedaży telefonicznej!

Opublikowałem to w kategorii Własny biznes

Rafał Mróz

Krok po kroku pokazuję sprzedawcom jak co miesiąc zwiększyć ilość zamówień i klientów. Pomagam firmom łatwiej uzyskiwać lepsze efekty modyfikując ich strategie marketingowe. Szkolę handlowców, którzy nie chcą już więcej słyszeć w słuchawce: "Dziękuję, nie jestem zainteresowany". Jeśli potrzebujesz rozwiązania dla Siebie - zadzwoń do mnie: 608 37 38 39. Sprawdź szkolenia sprzedażowe które prowadzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top