Kontakt i współpraca

Możesz do mnie zadzwonić: 608 37 38 39 albo napisać maila: rafal.mroz@wykorzystajto.pl.

Szczegółowe informacje kontaktowe, adres email i telefon znajdują się na tej stronie. Chętnie podejmuję współpracę przy prowadzeniu prelekcji oraz wykładów w szkołach i uczelniach, dla stowarzyszeń przedsiębiorców, izb i cechów branżowych. Jeśli interesuje Cię oferta szkoleń dla sprzedawców, zobacz ofertę szkoleń.

Przedruk artykułów

Jeżeli chcesz przedrukować moje artykuły w swoim serwisie internetowym możesz do zrobić nieodpłatnie, dopóki zachowasz oryginalne formatowanie tekstu (kursywy, pogrubienia, linkowanie w treści) a w stopce zaznaczysz:
Autor: Rafał Mróz - <a href="https://wykorzystajto.pl">Szkolenia dla handlowców</a>
Link musi być klikalny, dokładnie w takiej formie, bez jakiejkolwiek zmiany.

Jeżeli chcesz przedrukować artykuł w gazecie tradycyjnej, w nagłówku oraz stopce artykułu musisz umieścić następującą informację:
Autor: Rafał Mróz - Szkolenia dla handlowców. Więcej artykułów na www.wykorzystajto.pl

Stosując się do powyższej zasady uzyskujesz prawo do niewyłącznej publikacji każdego artykułu, niezależnie od tego, czy jest on dostępny odpłatnie czy nieodpłatnie dla czytelników. Jeśli wykonasz edycję tekstu wymaga on mojej akceptacji przed opublikowaniem.

Jeden komentarz do tekstu “Kontakt i współpraca

  1. Odpowiedz
    Dawid Jurgała - 31-10-2013

    Witaj Rafale.

    Ostatnio oglądałem na you tubie filmik Jak sprzedawać więcej i wyszukiwać produkty których potrzebują Twoi klienci. Mówiąc szczerze spodobał mi się filmik oraz później oglądany Twój Blog. Ale nie wiedząc czemu nie mogłem zrobić tego samego co Ty na filmiku. Albo zmieniły się reguły w google albo program jest przestarzały, nie wiem o co dokładnie chodzi ale nie mogę sprawdzić swoich produktów i rzeczy które przedstawiałeś na tym filmiku.

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top

Pracujesz w branży beauty?

Mam dla Ciebie 4 wskazówki

Które pomogą Ci szybko zwiększyć zysk. Ale tylko jeśli pracujesz w branży beauty/spa/welness/medycyny estetycznej.