Rafał Mróz

Rafał Mróz

sprzedaję i pomagam sprzedawać innym
Przez 104 dni w roku wykonuję zimne telefony bo wiem, że to jest najlepszy sposób zdobywania klientów. Co roku pomagam handlowcom z 40 firm łatwiej pozyskiwać nowych klientów i prowadzić rozmowy handlowe które są najeżone wątpliwościami i oporem. Prawdopodobnie będę umiał pomóc też Twoim ludziom. Oczywiście, o ile to jest dla Ciebie ważne.

SZKOLENIA DLA HANDLOWCÓW

W czym Twoi handlowcy potrzebują wsparcia?

Zdobywanie klientów

Jak sprzedać przez telefon albo umówić spotkanie żeby nie usłyszeć: "Dziękuję, nie jesteśmy zainteresowani." lub "Mamy już dostawcę."

Instrukcje krok po kroku »

Jak dotrzeć do decydentów?

"Proszę wysłać ofertę mailem" albo sekretarka, która nie przełącza do szefa: pokazuję działające sposoby dotarcia do decydenta.

Sposoby do zastosowania »

Zbijanie obiekcji i obrona ceny

"Za drogo", "Inni mają taniej" to częste obiekcje klientów. Uczę jak rozpoznać "ściemę" i co zrobić, gdy Twoja oferta jest droższa.

Techniki pracy z obiekcjami »

zadzwoń do mnie:

608 37 38 39

Porozmawiamy około 20-40 minut o tym, jakie rezultaty chcesz uzyskać u swoich handlowców i co ich powstrzymuje wg Ciebie przed ich osiągnięciem. Podczas naszej rozmowy sprawdzę, czy to ja jestem właściwą osobą aby dostarczyć Twoim ludziom sprawdzone i działające rozwiązania.

Scroll to top