Webinar dla agentów ubezpieczeniowych i doradców finansowych

Cześć, oto nagranie z czwartkowego webinaru dla agentów ubezpieczeniowych i doradców finansowych. Pod nagraniem znajdziesz kod rabatowy oraz szczegóły promocji.

Kod rabatowy

Zasady są proste: do niedzieli 14 maja masz możliwość kupienia za pół ceny każdego z 5 modułów w wersji video (VOD) mojego szkolenia online dla agentów ubezpieczeniowych i doradców finansowych za 97 zł (zamiast 187 zł). Aby skorzystać z tej promocji:

  1. wejdź na stronę szkolenia i wybierz moduł który Cię interesuje (jeden albo wszystkie 5) kilkając obok niego “Kupuję video” a następnie na przycisk “Do kasy”:
  2.  Poniżej okna zamówienia wprowadź kod zniżkowy minus90 tak jak poniżej:
  3. Cena końcowa zostanie zmniejszona – każdy z wybranych modułów będzie kosztował tylko 97 zł zamiast 187 zł. Uzupełnij adres email i swoje dane, wybierz najlepszą formę zapłaty i opłać zamówienie.
  4. Pamiętaj, że każdy zakup objęty jest gwarancją 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy co oznacza, że jeśli stwierdzisz, że z jakiegokolwiek powodu kurs nie spełnił Twoich oczekiwań to oddam Ci zapłaconą przez Ciebie kwotę. Ta gwarancja trwa aż miesiąc od daty zakupu więc masz mnóstwo czasu na sprawdzenie fenomenalnej skuteczności mojego szkolenia.

 

Opublikowałem to w kategorii Darmowe kursy

Rafał Mróz

Krok po kroku pokazuję sprzedawcom jak co miesiąc zwiększyć ilość zamówień i klientów. Uczę właścicieli firm jak wydawać mniej pieniędzy na marketing i reklamę - i nie tracić klientów. Szkolę handlowców, którzy nie chcą już więcej słyszeć w słuchawce: "Dziękuję, nie jestem zainteresowany". Tylko to co działa skutecznie. A jeśli się na czymś nie znam, to od razu Ci o tym powiem. Wykorzystaj to - zamów szkolenie lub konsultację, albo zostaw mi komentarz pod tekstem, którego dotyczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *