Wszystko na temat prezentacja - blog o sprzedawaniu i sprzedaży
Temat prezentacja

Sprzedaż B2B: 4 fakty dotyczące emocji, które poprawią Twoją skuteczność

Jako sprzedawcy automatycznie zaakceptowaliśmy paradygmat, że zakupy i sprzedaż w B2B są opisane procedurami i dyscypliną, objęte logicznymi procesami i nie ma w nich miejsca na emocje. Prawda jest jednak zaskakująca. I lepiej ją znać, zanim rozpocznie się swoją prezentację na sali pełnej VIPów. Sprzedawanie firmom: emocje czy korzyści? Wielu sprzedawców, którzy pracują z klientami B2B wychodzi z założenia, że firmy kupują z powodu korzyści biznesowych albo po prostu cech

PowerPoint: Jak prowadzić prezentację sprzedażową?

Skuteczne techniki prezentacji - jak używać PowerPointa?

Don MacMillan to komik. I w 2008 roku popełnił chyba najśmieszniejsze video opisujące wykorzystanie PowerPointa podczas prezentacji. Obejrzyj je, zanim zaczniesz czytać dalej ten tekst: Ten znany w USA komik rok później zrealizował „odświeżoną” wersję tego materiału zagłębiając się w analizę profilu psychologicznego autora prezentacji wykonanej w PowerPoint na podstawie tego, co na niej się znajduje. Dlaczego o nim piszę? PowerPoint, który nie sprzedaje Bo prezentacje, podczas których sprzedawcy przekonują

Prezentacja oferty, czyli dlaczego klienci się… wycofują?

Marketer Plus - jak prezentować ofertę?

Z tego tekstu dowiesz się, jak zaprezentować swoją ofertę dokładnie tak, jak oczekuje tego Twój rozmówca, co zrobić aby klient sam chciał kupić Twój produkt, a nie żebyś musiał mu go sprzedawać a także kiedy można pytać klienta o budżet (i co się stanie, jeśli zapytasz go za wcześnie).

Skąd wziąć za darmo zdjęcia do reklam i ulotek?

Skąd wziąć bezpłatne zdjęcia do ulotek i reklam?

Po ostatnim tekście na temat muzyki, dostałem kilkdziesiąt maili z pytaniem skąd wziąć bezpłatne zdjęcia do ulotek i reklam? Zdjęcia mogą być wykorzystywane nie tylko do tworzenia ulotek czy reklam, ale można nimi stylizować wnętrze lokalu, restauracji, sklepu, puntku usługowego. Można je wykorzystać na stronie internetowej albo podczas prezentacji u klientów. Zastosowanie zdjęć jest powszechne i trudne do przecenienia. Mamy nawet takie powiedzenie, że jeden obraz jest wart tysiąc słów.

3 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim zaczniesz krytykować konkurencję

Reklamuj się w Google. Za darmo!

Jest takie przysłowie które mówi “Jeżeli nie możesz powiedzieć czegoś miłego, nie mów nic”. Być może spotkałeś się z nim już w dzieciństwie i sądzisz, że chodziło tylko o dobre maniery u dziecka – ale czy ta sama zasada sprawdza się w biznesie gdzie jeden trzyma drugiego za gardło?