Wszystko na temat email - blog o sprzedawaniu i sprzedaży
Temat email

Andrzej pyta: Co powinna zawierać strona dla biura podróży? Jak ma wyglądać?

Jaka powinna być strona internetowa biura podróży?

Masz własny biznes turystyczny. Albo dopiero zamierzasz uruchomić agencję turystyczną lub biuro podróży – organizatora turystyki bo będziesz organizować wyjazdy na kolonie albo ferie czy wycieczki po okolicznych zabytkach – i chcesz zlecić wykonanie strony www. Taką która pokaże Twoją firmę potencjalnym klientom? Taką która pokaże im wszystkie wycieczki, zdjęcia z hoteli, przedstawi ceny na bilety lotnicze? Jedno jest pewne: Chcesz mieć najlepszą stronę internetową. Ale ponieważ nie znasz się

Wymówki klientów czyli „Proszę wysłać mi ofertę mailem”

Wymówki klientów

Jestem pewien, że jeśli masz już za sobą kontakt z przynajmniej 30 potencjalnymi klientami (osobisty albo telefoniczny), to na pewno choć raz udało Ci się słyszeć takie mniej więcej zdanie: „Proszę wysłać mi ofertę na maila” albo coś podobnego. To zwykła wymówka klienta, ktoś po prostu chce Ci powiedzieć w dyplomatyczny sposób „Spadaj na drzewo”. Spotkało Cię już coś takiego? Taka wymówka jest bardzo częsta. Co dzieje się dalej? Z

Jaka powinna być nowa strona internetowa?

realizacja celu na stronie internetowej

Wiele osób i firm chce zmienić swoją stronę internetową na nowszą – odświeżyć ją, dodać coś nowego, czasem stara wersja po prostu się im znudziła. Jeżeli też chcesz to zrobić, zobacz jak na takiej „zmianie” zyskać i jak można stracić – na konkretnych przykładach.

Poznaj 5 narzędzi, które zmienią Twój email marketing w bankomat!

Pytania od czytelników - problem od Anetty

Dziwi Cię bankomat w tytule? To dobrze. Za chwilę pokażę Ci jak sprawić żeby zarabiać pieniądze kiedy chcesz za pomocą mailingów i newsletterów. Tak jak z bankomatem – jeżeli tylko masz środki – możesz je podjąć w każdym miejscu na świecie. Środki mają Twoi klienci i potencjalni klienci. Twoją kartą bankomatową jest email marketing. Szum informacyjny w skrzynce odbiorczej Emaile zalewają nasze skrzynki. Nie tylko spam – bo z nim

Chcesz sprzedawać? Poznaj 7 Sekretów Skutecznego Marketingu!

Darmowy kurs - bezpłatne szkolenie

Jak utkiwć na stałe w głowie klienta? Jak sprawić żeby klienci chcieli kupować tylko od Ciebie? Jak zmniejszyć koszty promocji i reklamy? Jak skutecznie promować Swój biznes? Zapisz się na darmowy kurs!

Sekret 6. Edukacja, powtarzanie i różnorodność

Kulki Newtona

Sekret szósty możesz stosować np. gdy wydajesz gazetkę dla swoich odbiorców (jak w markecie), gdy regularnie rozdajesz ulotki na ruchliwych ulicach miasta albo jeżeli masz sztab przedstawicieli handlowych. Oni mogą to robić. Gazetki mogą to robić. Ulotki mogą to robić. O co chodzi?

Sekret 3. Wszystko ma swój czas. Sprzedaż też.

Właściwy czas na sprzedaż

Sekret trzeci mówi o tym że właściwy czas jest najważniejszy w sprzedaży. Zapewne wiesz o tym że klient nie kupuje dlatego bo masz atrakcyjny produkt albo super cenę – ale wtedy gdy jest gotowy na zakup. Kiedy potrzebuje produktu. Dlatego musisz być przy kliencie we właściwym czasie. Jak to zrobic?

Sekret 2. Wybieranie najlepszych kąsków i 3 typy potencjalnych klientów

Trzy rodzaje potencjalnych klientów

Poznaj drugi sekret skutecznego marketingu. Sprzedając możesz spotkać trzy rodzaje potencjalnych klientów. Gorących którzy kupią natychmiast, Ciepłych którzy nie są jeszcze zdecydowani i Zimnych którzy nie są zainteresowani. Jak trafiać do nich żeby sprzedać najwięcej?