Wszystko na temat darmowy kurs - blog o sprzedawaniu i sprzedaży
Temat darmowy kurs

Jak sprawić, aby niezdecydowani klienci chcieli kupować?

Marketing w Praktyce - lipiec 2011

W lipcowym wydaniu Marketing w Praktyce ukazał się mój artykuł, będący rozszerzeniem jednego z sekretów, wchodzących w skład mojego bezpłatnego kursu „7 Sekretów Skutecznego Marketingu”. Rzecz o tym, jak sprawić aby potencjalni klienci, pozyskani za pomocą ankiet, rozmów telefonicznych albo bezpośrednich wizyt handlowych zdecydowali się na zakup. Bo można odwiedzić albo obdzwonić wszystkich potencjalnych klientów, ale jak sprawić, aby jak największa ich część coś kupiła? Prawda jest (niestety) taka, że

Jaka powinna być nowa strona internetowa?

realizacja celu na stronie internetowej

Wiele osób i firm chce zmienić swoją stronę internetową na nowszą – odświeżyć ją, dodać coś nowego, czasem stara wersja po prostu się im znudziła. Jeżeli też chcesz to zrobić, zobacz jak na takiej „zmianie” zyskać i jak można stracić – na konkretnych przykładach.

Chcesz sprzedawać? Poznaj 7 Sekretów Skutecznego Marketingu!

Darmowy kurs - bezpłatne szkolenie

Jak utkiwć na stałe w głowie klienta? Jak sprawić żeby klienci chcieli kupować tylko od Ciebie? Jak zmniejszyć koszty promocji i reklamy? Jak skutecznie promować Swój biznes? Zapisz się na darmowy kurs!

7 Sekretów Skutecznego Marketingu: Podsumowanie

7 Sekretów Skutecznego Marketingu

Przez ponad miesiąc przesyłałem Ci sekrety, dzięki którym 80% moich klientów odniosło duży sukces w sprzedaży oraz promocji Swoich firm. Co się stało z pozostałymi 20%? O tym za chwilę. Przykłady, które Ci podawałem w tych sekretach są autentyczne i zaręczam Ci, że jeżeli wdrożysz wszystkie wskazówki, o których teraz już wiesz dzięki temu kursowi – również Twoja firma zwiększy zyski, obroty i bazę lojalnych klientów. Jakie są wszystkie sekrety? Poznaj je tutaj!

Sekret 7. Osobowość, oryginalność i rozrywka.

Osobowość oryginalność, rozrywka

Twoi potencjalni, przyszli klienci potrzebują informacji. Potrzebują żeby ich edukować, informować, żeby im powtarzać to co jest dla nich ważne. Potrzebują też różnorodności przekazu i właściwej częstotliwości jego nadawania. Ale czego jeszcze pragną klienci? Daj im coś, co sprawi że Twoje wyniki sprzedaży będą fenomenalne!

Sekret 6. Edukacja, powtarzanie i różnorodność

Kulki Newtona

Sekret szósty możesz stosować np. gdy wydajesz gazetkę dla swoich odbiorców (jak w markecie), gdy regularnie rozdajesz ulotki na ruchliwych ulicach miasta albo jeżeli masz sztab przedstawicieli handlowych. Oni mogą to robić. Gazetki mogą to robić. Ulotki mogą to robić. O co chodzi?

Sekret 5. Jak sprawić, żeby klienci Cię polecali?

Buduj bazę klientów

Miesiące mijają i Twoi dawni klienci już o Tobie zapomnieli. Taka jest prawda. Nie ma znaczenia jak doskonałe masz produkty i obsługę – Twoi klienci są zajęci swoimi sprawami i większość sobie już Ciebie nie przypomni. Jak więc sprawić żeby pamiętali? I to tak, żeby jeszcze Cię polecać innym, przy każdej okazji?

Sekret 4. Twój sposób sprzedaży – zamień „polowanie” na „hodowlę”

Zamień polowanie na żniwa!

Zamień polowanie na żniwa! Ten sekret ma kluczowe znaczenie bo całkowicie zmieni wydajność Twojej pracy i wysokość zysków. Dzięki niemu obsłużysz więcej klientów w tym samym czasie. Sprzedajesz? Bądź rolnikiem a nie myśliwym!