Rafał Mróz - poradnik o tym, jak wysyłać maile z ofertami

JAK WYSŁAĆ MAILA Z OFERTĄ DO KLIENTA?

Co zrobić aby klienci odpowiedzieli na Twoje oferty i propozycje współpracy wysyłane mailem?

Naucz się krok po kroku jak pisać maile do klientów w taki sposób, aby je otwierali i robili to, na czym Ci najbardziej zależy (czytali ofertę, oddzwonili, odpisali na maila albo zainteresowali się tym co masz do przekazania).

Z 82 stron tego poradnika w formacie PDF dowiesz się jak pisać maile z ofertami i propozycjami współpracy do klientów których:

  • wcale nie znasz lub
  • udało Ci się porozmawiać z nimi przez telefon i chcą od Ciebie ofertę na maila albo
  • poznaliście się na konferencji, szkoleniu, przyjęciu, spotkaniu networkingowym czy biznes-mikserze lub
  • wysłali Ci zapytanie na maila lub przez Twoją stronę www czy
  • masz z nimi wspólnych znajomych (np. na Facebook, wśród rodziny albo przyjaciół).

Co się teraz dzieje z Twoimi ofertami wysyłanymi mailem?

97 maili ze 100 które wysyłasz pozostaje niezauważonych. Większość trafia do SPAMu. W najlepszym wypadku ktoś je dostanie do swojej skrzynki, ale od razu kasuje. Jeśli masz bardzo dużo szczęścia i Twój email zostanie otwarty - to i tak nie otrzymasz odpowiedzi, adresat nie otworzy załącznika nie mówiąc już o oddzwonieniu do Ciebie. W efekcie, gdy telefonujesz ponownie pytając co sądzą o ofercie słyszysz: "Jak szef będzie zainteresowany to sam oddzwoni". Jeśli w ogóle ktoś odbierze Twój kolejny telefon i będzie pamiętał o co chodzi.
Postępując dalej w taki sposób tracisz czas i co ważniejsze - niszczysz swoją bazę, która może być źródłem Twoich nowych klientów i zamówień.
Pytanie brzmi: Czy chcesz to zmienić?

TAK! CHCĘ W KOŃCU WYSYŁAĆ SKUTECZNE MAILE Z OFERTAMI!

Uwaga! To NIE JEST ebook o tym, jak wysyłać spam, który i tak trafia do kosza. To NIE JEST ebook o tym, jak ominąć prawo (art. 172 Prawa Telekomunikacyjnego). Napisałem ten poradnik dlatego, żeby pokazać sprzedawcom, że można wysyłać skuteczne maile biznesowe z ofertami ZAMIAST bezsensownych masowych wiadomości wysyłanych do wszystkich (zobacz SWÓJ folder "spam" to zobaczysz co mam na myśli).
Nie zawiera teorii - wyłącznie instrukcje krok po kroku oraz przykłady dobrych i złych maili z ofertami i propozycjami współpracy.

5 MINUT O TYM, CO JEST W ŚRODKU

Kliknij i zobacz jak Ci to pomoże w pisaniu maili do klientów.

CO MÓWIĄ INNI? (2 losowe opinie z 551 wszystkich)

4,5 551
5/ 5

"(...)nie wiedziałam, że są takie programy, które potrafią sprawdzić czy moja oferta trafi do spamu. Dzięki temu, że teraz sprawdzam każdą wiadomość mam 30% więcej rozmów telefonicznych."

Regional Sales Manager

5/ 5stars

"(...) sądziłam, że skoro mamy legalną bazę naszych dystrybutorów, to nawiązanie z nimi kontaktu mailowego będzie łatwe. Myliłam się - z resztą nie tylko w tej części - bo popełniłam 4 błędy z listy tych które pokazujesz. Na szczęście to już przeszłość - dziękuję."

Przedstawiciel handlowy

GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI

Osobiście gwarantuję Ci że ten poradnik zmieni Twoje podejście do ofert wysyłanych mailem i sprawi, że uzyskasz satysfakcjonujące odpowiedzi. Twoje e-maile będą skuteczniejsze i nie wylądują w folderze spam jak to się dzieje teraz. Jeśli w ciągu 60 dni od daty zakupu poradnika wyniki nie będą dla Ciebie zadowalające - oddam Ci zapłacone pieniądze. Bez zbędnych pytań. Po prostu piszesz maila i zwracam Ci wszystko co do grosza.