O tym jak działa reguła wzajemności, i jak można ją wykorzystać

Reguła wzajemności – złota zasada sprzedawania

Marketing W Praktyce - Maj 2012Na okładkę majowego Marketing w Praktyce trafił mój arykuł na temat złotej zasady sprzedawania. A co nią jest? To reguła wzajemności – „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”. W kontekście sprzedaży – jaki będziesz dla klientów, tacy będą oni dla Ciebie. Żeby nie było nudno, przedstawiłem to w analogii do bajki o Kocie w Butach.

W majowym numerze zainteresowały mnie również artykuły na temat SEO i zakupów grupowych (Pięć złotych za widoczność Karola Dziedzica) oraz tekst o Pinterest i tym, jak traktują ten serwis kobiety (Dawid Pacha) oraz o tym, jak projektowanie produktów dla kobiet może zwiększyć przychody (One kupują ładne Eweliny Kitlińskiej).
Polecam!

Krok po kroku pokazuję sprzedawcom jak co miesiąc zwiększyć ilość zamówień i klientów. Uczę właścicieli firm jak wydawać mniej pieniędzy na marketing i reklamę - i nie tracić klientów. Szkolę handlowców, którzy nie chcą już więcej słyszeć w słuchawce: "Dziękuję, nie jestem zainteresowany". Tylko to co działa skutecznie. A jeśli się na czymś nie znam, to od razu Ci o tym powiem. Wykorzystaj to - zamów szkolenie lub konsultację, albo zostaw mi komentarz pod tekstem, którego dotyczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Connect with Facebook

*